Urok drewna i rylca

Triennale Małe Formy Grafiki, Polska – Łódź 2023

W tym roku doświadczyłem uśmiechu Fortuny. Mam ogromny zaszczyt brać udział w wystawie pokonkursowej w jednej z największych imprez grafiki warsztatowej w Polsce, którą można oglądać do końca Grudnia w przepięknej Galerii Willa w Łodzi …. jest to dla mnie bardzo ważne wydarzenie.

Zdobycie wyróżnienia w postaci nominacji w konkursie tak wysokiej rangi jest dla mnie zwieńczeniem wielu lat cierpliwej pracy.

Nie mogłoby jednak do tego dojść bez wsparcia i pracy wielu osób. Dlatego chciałbym podziękować swojej cierpliwej rodzinie oraz wszystkim bliskim, nauczycielom, mojej wychowawczyni z Liceum, Łomżyńskiej malarce Pani Teresie Adamowskiej i ludziom dobrej woli, dzięki którym mogę brać udział w tak prestiżowym i ważnym wydarzeniu a w szczególności moim Promotorom Akademickim- prof. Rafałowi Kochańskiemu, prof. Dariuszowi Kacy, dr Annie Rudzkiej, prof. Zdzisławowi Olejniczakowi, wszystkim asystentom i pracownikom technicznym z pracowni warsztatowych z wyszczególnieniem- dr Andrzej Stall, mgr. Karolinie Zimnej-Stelmaszewskiej, mgr. Nastazji Ciupie. Jeszcze raz dziękuję za uwagę i wsparcie, jakie otrzymałem od was wszystkich.

Nominowana grafika.

Z nowymi siłami zabieram się za wycinanie matryc w odzyskanych klockach Resingrave oraz kończę kolejne matryce z klonu amerykańskiego.

Leave a Reply

%d bloggers like this: